ترمه دوز
شنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۹
خانه / ترمه سه تیکه / قیمت فروش رومیزی ترمه سه تیکه
قیمت فروش رومیزی ترمه سه تیکه
قیمت فروش رومیزی ترمه سه تیکه

قیمت فروش رومیزی ترمه سه تیکه

رومیزی های ترمه سه تکه از جمله پر فروش ترین محصولات ترمه است. این مدل ترمه برای میزهای جلو مبلی و پذیرایی کاربرد دارد و هر ست سه تکه شامل یک رانر کوچک برای میز پذیرایی و دو عدد عسلی است . این ست های پر فروش بنا به طرح و رنگ و جنس مواد اولیه و تراکم قیمت های متفاوتی دارند. یکی از معیارهای اصلی در قیمت جنس پارچه است. ترمه می تواند از جنس ارزان قیمت پلی استر یا از جنس گران قیمت و فاخر ابریشم باشد.

 

تفاوت جنس ابریشم با پلی استر در چیست؟

ابریشم الیاف طبیعی است که از پیله کرم ابریشم به دست می آید . این الیاف به دلیل منشا حیوانی خود دارای خواص درمانی بسیاری هستند. ابریشم طبیعی بسیار ظریف می باشد و به دلیل همین ظرافت پارچه های بافته شده از این جنس نخ بسیارمتراکم و ریز بافت اند. از طرفی ابریشم خاصیت منشور مانند دارد و به دلیل همین ویژگی است که پارچه های ابریشمی بازخورد رنگ بسیار زیبایی دارند. از ویژگی های دیگر پارچه ابریشم دوام بسیار زیاد آن است. اگر از پارچه های ابریشم طبق اصول نگه داری شود و با شوینده ها و مواد شیمیایی در تماس نباشد عمر مفید بسیار بالایی دارد. همه این ویژگی ها باعث شده ابریشم و تولیدات آن از قیمت بالایی برخوردار باشند.

پلی استر از الیاف مصنوعی بافته شده و پارچه های تولید شده درشت بافت اند و در برابر ابریشم از زیبایی بسیار کمتری برخوردار اند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرزانه باقریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137306040
پست الکترونیکی: ms.bagherian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سع تکه ترمه

نمایندگی فروش ترمه سه تکه پذیرایی

سه تکه ترمه از جمله محصولاتی است که طی دو دهه اخیر به سبد محصولات ترمه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام