ترمه دوز
دوشنبه , دی ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / ترمه پلی استر / خرید و فروش ترمه پلی استر
خرید و فروش ترمه پلی استر
خرید و فروش ترمه پلی استر

خرید و فروش ترمه پلی استر

اگر تاکنون به بازار ترمه سری زده باشید و به دنبال ترمه ای با قیمت مناسب بوده باشید بی شک به شما ترمه پلی استر را معرفی کرده اند. اما ترمه پلی استر چیست؟ برای خرید و فروش این نوع از ترمه باید به کجا مراجعه کرد؟

ترمه پلی استر از ترمه های ابریشمی و نیمه ابریشمی به مراتب ارزان تر است. دلیل این ارزانی تنها در نوع نخ به کار برده شده است. الیاف پلی استری از مشتقات نفت و پایه پلاستیکی دارند. مبرهن است ترمه بافته شده با این نوع نخ در برابر ترمه نخ گران قیمتی چون ابریشم از قیمت تولید بسیار پایین تری برخوردار است. همین امر باعث شده قیمت نهایی محصول کاهش یابد. اما چه افرادی به سراغ ترمه پلی استر می روند و چه کسانی ترمه ابریشمی را برمی گزینند؟

به طور معول افرادی که ترمه را برای استفاده روزانه خود انتخاب می کنند و مایلند بعد از مدت کوتاهی و با هر تغییر دکوراسیون رومیزی مورد استفاده خود را عوض کنند از ترمه های ارزان قیمت پلی استری استفاده می کنند. اما دیگرانی که به دنبال جنس ماندگار و عمر مفید بیشتری هستند حتما ترمه ابریشمی را بر می گزینند زیرا این نوع ترمه در واقع سرمایه گزاری بلند مدت محسوب می گردد و با گذشت چند دهه از عمر خویش قیمت بالایی برخوردار می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرزانه باقریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137306040
پست الکترونیکی: ms.bagherian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده ترمه ۳ تکه پلی استر ارزان قیمت

ترمه ۳ تکه پلی استری از جمله پر فروش ترین محصولات ترمه است. فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام